Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Limit pro obsah morfinu v máku

3.4.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Je legislativně stanoven limit na obsah morfinu u potravinářského máku, nebo existuje nějaké doporučení, jakou hodnotu by neměl obsah morfinu překročit?

Dotaz:

Je legislativně stanoven limit na obsah morfinu u potravinářského máku, nebo existuje nějaké doporučení, jakou hodnotu by neměl obsah morfinu překročit?

Odpověď:

Potravinářský mák je ošetřen vyhláškou č. 329/1997 Sb., kterou se provádí § 18 písm. a), d), h), i), j) a k) zákona č. 110/1997 Sb., o

 
 Napište nám
 Beru na vědomí, že tento formulář neslouží pro zadávání odborných dotazů, ale pro zasílání Vašich podnětů a postřehů k fungování portálu. Pro zadávání odborných dotazů prosím používejte tento formulář. Děkujeme za pochopení.
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: