dnes je 20.7.2024

Input:

Oznamovací povinnost - materiály a předměty určené pro styk s potravinami

10.9.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:52:02

Praktický webinář, který vás seznámí s aktuální právní úpravou oznamovací povinnosti provozovatelů potravinářských podniků, kteří dovážejí či vyrábějí materiály a předměty pro styk s potravinami. Seminář je určen také „čistým“ výrobcům či dovozcům těchto výrobků.

Kapitoly videa

On-line seminář je určen pro

  • provozovatele potravinářských podniků;
  • výrobce či dovozce obalových materiálů.

Obsah on-line semináře

  • Akce vás seznámí s důvody vzniku oznamovací povinnosti a s jejím legislativním zakotvením.
  • Podrobně se seznámíte s obsahem požadovaného oznámení.
  • Obdržíte a bude vám vysvětlen formulář hlášení.
  • Diskutovat budeme nad konkrétními příklady.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Cisco Webex, Adobe Connect nebo MS Teams. Odkaz pro přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme nejpozději den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Ing. Miroslav Kapoun

Ing. Miroslav Kapoun

Pracuje na Ministerstvu zdravotnictví v odboru ochrany veřejného zdraví. Má na starosti zejména výrobky, které jsou v gesci Ministerstva zdravotnictví a jejichž orgánem dozoru jsou krajské hygienické stanice. Jedná se o tzv. předměty běžného užívání, mezi které patří výrobky pro styk s potravinami, kosmetické přípravky a výrobky pro děti do 3 let. Rovněž se zabývá aspekty spotřebitelské politiky, týkajícími se těchto výrobků. Ve svěřené oblasti metodicky vede krajské hygienické stanice. Vystudoval Fakultu chemické technologie Vysoké školy chemicko-technologické Praha.

Nahrávám...
Nahrávám...