dnes je 27.6.2022

Input:

Použití látky určené k aromatizaci jako konzervantu

21.1.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Aromatický přípravek získaný z potraviny (čl. 3 odst. 2 písm. d odrážka i) nařízení č. 1334/2008/ES) má i konzervační účinky. Chceme-li jej použít jako konzervant (ne k aromatizaci), musí být schválen jako přídatná látka do potravin a tedy uveden v nařízení č. 1333/2008/ES, nebo ho lze chápat jako složku s konzervačními účinky?

Dotaz:

Aromatický přípravek získaný z potraviny (čl. 3 odst. 2 písm. d odrážka i) nařízení č. 1334/2008/ES)

Z důvodu údržby našich serverů budou v úterý 28. 6. 2022 od 17:30 nedostupné naše služby. Plánovaná doba výpadku je jedna hodina. Omlouváme se.
Více informací

Nahrávám...
Nahrávám...