Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Požadavky standardu BRC 7: Základní přehled

18.8.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

4.4.5.2
Požadavky standardu BRC 7: Základní přehled

Ing. Petra Šotolová

Níže uvedený text není úplným a přesným zněním standardu, slouží pouze k získání orientace v požadavcích tohoto standardu. U některých bodů je poskytnut obecně uznávaný výklad daného požadavku. Pro tento text byla použita oficiální verze standardu v českém jazyce, poskytovaná BRC agenturou. Některé výrazy se proto liší od dosud obecně používaných. Kurzívou jsou v textu vyznačeny pasáže, které vysvětlují, objasňují jednotlivé požadavky, ať už z hlediska překladu nebo výkladu daných pasáží.

Novinkou 6. verze standardu byla definice tzv. zásadních požadavků, v textu označených hvězdičkou, jejich nedodržení, resp. formulace závažné nesrovnalosti, vede k neudělení certifikátu nebo k jeho odebrání, a vždy je vyžadován nový audit. Těchto požadavků je v nové verzi normy 12 a jsou to:

  • 1.1 Zavázanost vyššího vedení a nepřetržité zlepšování

  • 2.

 
 Napište nám
 Beru na vědomí, že tento formulář neslouží pro zadávání odborných dotazů, ale pro zasílání Vašich podnětů a postřehů k fungování portálu. Pro zadávání odborných dotazů prosím používejte tento formulář. Děkujeme za pochopení.
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: