dnes je 27.11.2022

Input:

Výroba džemů a sirupů a povinnost zavést HACCP

30.9.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Vyrábíme džemy a sirupy. Jsme povinni zavést systém kritických bodů (HACCP)?

Dotaz:

Vyrábíme džemy a sirupy. Jsme povinni zavést systém kritických bodů (HACCP)?

Odpověď:

Ano, v případě výroby džemů a sirupů, které jsou uváděny na trh jako potraviny, se jedná o provozování potravinářského podniku, a tedy platí povinnost zavést postupy založené na zásadách HACCP (na základě čl. 5 nařízení (ES) č. 852/2004), a to adekvátně velikosti podniku a

Nahrávám...
Nahrávám...