dnes je 28.6.2022

Input:

Zohledňuje se přidaná voda při výpočtu hmotnosti složek pro označení Česká potravina?

29.9.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je možné počítat i s přidanou vodou ve výrobku v případě výpočtu hmotnosti složek pocházejících z České republiky tvořící nejméně 75 % celkové hmotnosti? Pokud ano, tak stále počítám s celkovou hmotností výrobku nebo musím odečíst hmotnostní podíl vody?

Odpověď:

Podle definice v § 9b odst. 1 zákona č. 110/1997 Sb., o potravinách a tabákových výrobcích, a § 3 odst. 1 vyhlášky č. 417/2016

Z důvodu údržby našich serverů budou v úterý 28. 6. 2022 od 17:30 nedostupné naše služby. Plánovaná doba výpadku je jedna hodina. Omlouváme se.
Více informací

Nahrávám...
Nahrávám...